Firmy

Jedenkrát týdně chodí naši trenéři přímo do firem, ve kterých cvičí skupinku kolem deseti zaměstnanců. Zapojit se můžou všichni bez ohledu na svoji fyzičku.

Lidé nám opakovaně potvrzují, že dny s tréninkem jsou pro ně nejproduktivnější, přestože jim cvičení pracovní dobu o hodinu zkrátí.

Pravidelné tréninky pomáhají odčinit negativa sedavého zaměstnání.

Jaké jsou možnosti tréninků u vás?

K pravidelným tréninkům nepotřebujete prakticky žádné vybavení. Stačí jenom odsunout stůl a židle v zasedačce.

Tréninky můžou být postavené na Ground Force Method, tedy pohybovém systému založeném na základních „dětských“ pohybech. Obsahuje prvky jógy a nápravných cviků, ale především - je zábavný a funkční. Dokáže zlepšit koordinaci, flexibilitu, pohyblivost, stabilitu a rovnováhu a naučí správně dýchat.

Druhou možností je přidat do tréninků sadu kettlebellů. Kettlebell je litinová koule s madlem, se kterou je možné jedním cvikem zkombinovat kondici, výbušnost, sílu, hubnutí a procvičení celého těla. Výhodou kettlebellu je i to, že jde o minimalistický nástroj, který je možné po tréninku postavit ke zdi, pod stůl nebo uklidit někam do komory.

Pokud máte vybavenou tělocvičnu, můžeme k tréninkům využít vaše zázemí.

Možností jsou také tréninky přímo v našich tělocvičnách na Národní třídě nebo v Holešovicích.

Všechny možnosti s vámi rádi zkonzultujeme a vybereme pro vás tu nejlepší variantu.

Reference

Socialbakers Jan Řežáb, SocialBakers: "Dobré nápady nevzniknou, když budete sedět u stolu v kanceláři a usilovně přemýšlet. Chce to občas na chvíli vypnout a dobít „mentální baterky“. A když lidem umožníte dobíjet je i přes den v pracovní době, určitě vás za to nesnášet nebudou."
STRV Michal Staněk, STRV: "Abych se dožil 30 let a mohl se ohnout, vyhledávám aktivní pohyb v jakékoli formě. Vzhledem k tomu, že v práci sedím přes osm hodin denně před monitorem, je hodinový trénink v pracovní době vítaným zpestřením. Rozpohybuje moje zrakvené IT tělo, rapidně zvyšuje mobilitu, sílu, ale hlavně vnitřní pohodu. A to chcete!"

Chci Kouli v práci